Doimiy komissiya a'zolari

Xalq deputatlari tuman Kengashining agrar, suv xo’jaligi va ekologiya masalalari doimiy komissiyasi

Komissiya raisi

Ziyoviddinov Ilhomjon Salohiddinovich

-

«Navbaxor Na’munasi» fermer xo’jaligi raxbari

Komissiya a’zolari

Qirg’izov Jakbarali Isroilovich

-

19-2-G’alcha saylov okrugidan deputat,

 G’alcha qishloq fuqarolar yig’ini raisi

Normatov Dilshod Shaxobiddinovich

-

24-Yuqori G’invon saylov okrugidan deputat “Obod diyor sari”fermer xo’jaligi rahbari

Bekmirzayev Baxtiyor Sobirjanovich

-

14-1- Qumqo’rg’on saylov okrugidan deputat, “Navmator servis” mas’uliyati cheklangan jamiyati raisi

Izzatullayev Yusufjon

-

15-2-Qumqo’rg’on saylov okrugidan deputat, Qumqo’rg’on qishloq fuqarolar yig’ini raisi

 

Xalq deputatlari tuman Kengashining mahalliy byudjetni shakllantirish va ijro etish, 

iqtisodiy islohotlarni amalga oshirish va tadbirkorlikni rivojlantirish masalalari doimiy komissiyasi 

Komissiya raisi

Rahimov Ayubxon Abdullayevich

-

27-Quyi Rovuston saylov okrugidan deputat

Komissiya a’zolari

Ismatov Ilhomjon Turdaliyevich

-

17-Eshabod saylov okrugidan deputat Xususiy tadbirkor (maishiy xizmat)

Botirov Ne’matjon Umrzaqovich

-

18-1-G’alcha saylov okrugidan deputat 30-sonli maktab direktori

Usmanov Tursunboy G’ofurovich

-

21-Xonobod saylov okrugidan deputat, O’zbekiston Milliy tiklanish demakratik partiyasi tuman Kengashi raisi o’rinbosari

Tojiboev Akmaljon Abdurahmanovich

-

22-Mallaxovus saylov okrugidan deputat, Viloyat onkologiya shifoxonasi vrachi

  

Xalq deputatlari tuman Kengashining sanoat, transport, qurilish,

kommunal va aholiga xizmat ko’rsatish masalalari doimiy komissiyasi  

Komissiya raisi

Razzaqov Jo’raxon Abduraxmonovich

-

11-Qorako’l  saylov okrugidan deputat "Musaffo suv jilvasi" mas’uliyati cheklangan jamiyati bosh direktorii

Komissiya a’zolari

G’apparov Shavkat Alixanovich

-

10-Olaxamak saylov okrugidan deputat

Namangan qishloq xo’jalik kasb-hunar kolleji direktori

Mashrabboev Mirzaakbar Olimjanovich

-

9-Guldirov saylov okrugidan deputat Tuman elektr tarmoqlari korxonasi boshlig’i

Xusanov Muhsin Muxammadovich

-

12-Sho’rqo’rg’on saylov okrugidan deputat, Xususiy tadbirkor (maishiy xizmat)

Davlatov Sharifjon Asqaraliyevich

-

7-Tepaqo’rg’on saylov okrugidan deputat, “Asqarali ota” fermer xo’jaligi raxbari

  

Xalq deputatlari tuman Kengashining ijtimoiy-madaniy masalalarni rivojlantirish

(yoshlar siyosati va sog’lom avlod) masalalari doimiy komissiyasi 

Komissiya raisi

Valiyev Ismoil Nabiyevich

-

4-Qiyot saylov okrugidan deputat Namangan tumani 24-sonli maktab direktori

Komissiya a’zolari

Murodov Sobitxon

-

3-Mirishkor saylov okrugidan deputat “Vodiygazta’minot” tuman bo’limi injeneri

Soliev Umidjon Ahmadaliyevich

-

6-Kichik Qurama saylov okrugidan deputat O’zbekiston xalq demakratik partiyasi tuman Kengashi raisi

Sobirov Muxammadyusuf Ibraximovich

-

13-Shamsikul saylov okrugidan deputat, Namangan tumanidagi 10-sonli maktab direktori

Qo’chqarov Ikromjon Raimjanovich

-

16-Qurama saylov okrugidan deputat, Bog’ishamol qishloq fuqarolar yig’ini raisi

  

Xalq deputatlari tuman Kengashinnng reglament va deputatlik odobi masalalari doimiy komissiyasi 

Komissiya raisi

Soliev Sobirjon Ergashevich

-

2-Kichik Toshbuloq saylov okrugidan deputat «Maxalla» xayriya jamoat fondi Namangan tumani bo’linmasi raisi

Komissiya a’zolari

G’oziyev Zokir Azamatovich

-

28-Shishaki saylov okrugidan deputat «Muslima-2001»  mas’uliyati cheklangan jamiyati raisi

Tojibayev Gavxarxon Usmanovich

-

30-2-Irvadon saylov okrugidan deputat

2-Irvadon qishloq vrachlik punkti mudirasi

Djo’raev Ergashali Dalievich

-

8-Qirg’izqo’rg’on saylov okrugidan deputat, Qirg’izqo’rg’on mahalla fuqarolar yig’ini raisi

 

Xalq deputatlari tuman Kengashining qonuniylik, xuquq-tartibot va

fuqarolar xavfsizligini ta’minlash masalalari doimiy komissiyasi 

Komissiya raisi

Mo’minov Erkin Kamalovich

-

5-Xo’jaqishloq saylov okrugidan deputat, Davlat sanitariya epidemiologiya nazorati markazi bosh vrachi

Komissiya a’zolari

Obiddinov Boymirza G’anievich

-

23-Qoratepa saylov okrugidan deputat,

27-sonli maktab direktori o’rinbosari

Obidjanov Mahammadjon Ahmadjanovich

-

25-O’rta Rovuston saylov okrugidan deputat, G’irvon qishloq vrachlik punkti mudiri

Inamov Avazxon Saloxiddinovich

-

26-Quyi G’irvon saylov okrugidan deputat, 37-sonli maktab o’qituvchisi